Used SMC MGPL20N-30 Compact Cylinder, ø20mm Bore, 30mm Stroke, 145psi, 1/8in NPT
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-208513
ST4-3-F
From our inventory we are selling a SMC MGPL20N-30 Compact Cylinder, ø20mm Bore, 30mm Stroke, 145psi, 1/8in NPT.
Specifications:
  • Model #: MGPL20N-30
  • More Information:
    • SMC Compact Cylinder
      • Bore Diameter: ø20mm
      • Stroke Length: 30mm
      • Max Pressure: 145psi
      • Ports: 1/8in NPT
View full details