Used SMC MKB12-10LN Rotary Clamp Cylinder, ø12mm Bore, 10mm Stroke, 1.0MPa, M5x0.8
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 2 in stock!
SKU: SB-184544
ST26-6-E
From our inventory we are selling a SMC MKB12-10LN Rotary Clamp Cylinder, ø12mm Bore, 10mm Stroke, 1.0MPa, M5x0.8.
Specifications:
  • Model #: MKB12-10LN
  • More Information:
    • SMC Rotary Clamp Cylinder
      • Bore: ø12mm
      • Stroke: 10mm
      • Pressure: 1.0MPa Max
      • Ports: M5x0.8
      • Rotary Direction: Counterclockwise
View full details