Used SMC MKB12-10RN Rotary Clamp Cylinder, Bore: 12mm, Clamp Stroke: 10mm, Clockwise
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-140219
ST15-5-D
From our inventory we are selling a SMC MKB12-10RN Rotary Clamp Cylinder, Bore: 12mm, Clamp Stroke: 10mm, Clockwise.
Specifications:
  • Model #: MKB12-10RN
  • More Information:
    • Rotary Clamp Cylinder
    • Bore: 12mm
    • Clamp Stroke: 10mm
    • Clockwise Rotation (Unclamp to Clamp)
    • Ports: M5x0.8
    • Pressure Rating: 1.0MPa (145psi)
    • With Arm
View full details