Used SMC MKB32-20LZ Swing Clamp Cylinder, ø32mm Bore, 20mm Stroke, Rc1/8, 1.0MPa
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-209333
ST5-3-E
From our inventory we are selling a SMC MKB32-20LZ Swing Clamp Cylinder, ø32mm Bore, 20mm Stroke, Rc1/8, 1.0MPa.
Specifications:
  • Model #: MKB32-20LZ
  • More Information:
    • SMC Swing Clamp Cylinder
      • Bore Diameter: ø32mm
      • Clamp Stroke: 20mm
      • Ports: Rc1/8
      • Max Pressure: 1.0MPa
      • Rotary Direction: Counterclockwise
View full details