Used SMC MXS12-10B Air Slide Table Actuator 12mm Bore, 10mm Stroke w/Shock Absorbers
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-196634
ST32-4-A
From our inventory, we are selling an SMC MXS12-10B Air Slide Table Actuator 12mm Bore, 10mm Stroke w/Shock Absorbers.
Specifications:
  • Model #: MXS12-10B
  • More Information:
    • Air Slide Table
      • Stroke: 10mm
      • Bore: 12mm
      • Air Ports: M5 x 0.8
      • Action: Double Acting
      • Pressure Range: 0.15-0.7 MPa (14 to 101psi)
      • Speed: 50-500mm/s
      • w/ Shock absorbers on both ends
View full details