Used SMC MXS16-40P-X787 Pneumatic Slide Table, Bore: 16mm, Stroke: 40mm, 0.15-0.7MPa
Shipping calculated at checkout.
We have 2 in stock!
SKU: SB-173320
ST29-5-G
From our inventory we are selling a SMC MXS16-40P-X787 Pneumatic Slide Table, Bore: 16mm, Stroke: 40mm, 0.15-0.7MPa.
Specifications:
  • Model #: MXS16-40P-X787
  • More Information:
    • Pneumatic Slide Table
    • Double Acting
    • Bore: 16mm
    • Stroke: 40mm
    • Pressure: 0.15-0.7MPa
    • Ports: M5x0.8
View full details