Used SMC MXS25-100B Air Slide Table, ø25mm Bore, 100mm Stroke, 0.15-0.7MPa, M5x0.8
Shipping calculated at checkout.
We have 3 in stock!
SKU: SB-187908
NF-3-B
From our inventory we are selling a SMC MXS25-100B Air Slide Table, ø25mm Bore, 100mm Stroke, 0.15-0.7MPa, M5x0.8.
Specifications:
  • Model #: MXS25-100B
  • More Information:
    • SMC Air Slide Table
      • Bore: ø25mm
      • Stroke: 100mm
      • Pressure: 0.15-0.7MPa
      • Ports: M5x0.8
      • Cushion: Shock Absorbers
View full details