Used SMC MXS6-20AS Air Slide Table Guided Cylinder 6mm Bore, 20mm Stroke, 0.15-0.7MPa
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 2 in stock!
SKU: SB-210962
ST4-5-G
From our inventory we are selling an SMC MXS6-20AS Air Slide Table Guided Cylinder 6mm Bore, 20mm Stroke, 0.15-0.7MPa.
Specifications:
  • Model #: MXS6-20AS
  • More Information:
    • Air Slide Table
      • Double Acting
      • Bore: 6mm
      • Stroke: 20mm
      • Pressure: 0.15-0.7MPa (21.75-101.5psi)
      • Ports: M3 x 0.5
View full details