Used SMC NCDQ2D50-200DCM-M9N Pneumatic Cylinder, Bore: 50mm, Stroke: 200mm, 1/4" NPT
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-155393
RC-5-B
From our inventory we are selling a SMC NCDQ2D50-200DCM-M9N Pneumatic Cylinder, Bore: 50mm, Stroke: 200mm, 1/4" NPT.
Specifications:
  • Model #: NCDQ2D50-200DCM-M9N
  • More Information:
    • Pneumatic Cylinder
    • Double Acting
    • Bore: 50mm
    • Stroke: 200mm
    • Pressure: 1.0MPa Max (145psi)
    • Ports: 1/4" NPT
View full details