Used SMC NCDQ2L20-15D Compact Cylinder w Foot Mount and Magnet, 20mm Bore,15mm Stroke
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-164911
ST10-4-G
From our inventory we are selling a SMC NCDQ2L20-15D Compact Cylinder w Foot Mount and Magnet, 20mm Bore,15mm Stroke.
Specifications:
  • Model #: NCDQ2L20-15D
  • More Information:
    • SMC Compact Cylinder
    • Bore: 20mm
    • Stroke: 15mm
    • M5 Port Size
    • Max Pressure: 145 Psi
    • Foot Mount, With Built In Switch Magnet
    • Double Acting, Single Rod End, Female
View full details