Used SMC NCDQ8A056-200 Compact Cylinder, ø9/16in Bore, 2in Stroke, #10-32UNF, 200psi
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-208704
ST14-1-C
From our inventory we are selling a SMC NCDQ8A056-200 Compact Cylinder, ø9/16in Bore, 2in Stroke, #10-32UNF, 200psi.
Specifications:
  • Model #: NCDQ8A056-200
  • More Information:
    • SMC Pneumatic Compact Cylinder
      • Bore Diameter: ø9/16in
      • Stroke Length: 2in
      • Ports: #10-32UNF
      • Max Pressure: 200psi
View full details