Used SMC NCQ2A12-25D Compact Cylinder, Bore: 12mm, Stroke: 25mm, Ports M5x0.8, 1.0MPa
Skip to product information
Sold out
SKU: SB-165216
ST1-5-D
From our inventory we are selling a SMC NCQ2A12-25D Compact Cylinder, Bore: 12mm, Stroke: 25mm, Ports M5x0.8, 1.0MPa.
Specifications:
  • Model #: NCQ2A12-25D
  • More Information:
    • Compact Cylinder
    • Double Acting
    • Bore: 12mm
    • Stroke: 25mm
    • Ports: M5x0.8
    • Pressure Rating: 1.0MPa (145psi)
View full details