Used SMC NCQ2B50-50D Pneumatic Cylinder, Bore: 50mm, Stroke: 50mm, 1/4" NPT
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-159513
ST1-3-C
From our inventory we are selling a SMC NCQ2B50-50D Pneumatic Cylinder, Bore: 50mm, Stroke: 50mm, 1/4" NPT.
Specifications:
  • Model #: NCQ2B50-50D
  • More Information:
    • Pneumatic Cylinder
    • Double Acting
    • Bore: 50mm
    • Stroke: 50mm
    • Ports: 1/4" NPT
    • Pressure: 150psi Max
View full details