Used SMC NCY1B15H-2100 Rodless Cylinder, Bore: 5/8", Stroke: 21", Pressure: 100psi
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-126372
RE-2-A2
From our inventory we are selling a SMC NCY1B15H-2100 Rodless Cylinder, Bore: 5/8", Stroke: 21", Pressure: 100psi.
Specifications:
  • Model #: NCY1B15H-2100
  • More Information:
    • Rodless Cylinder
    • Double Acting
    • Bore: 5/8" (15mm)
    • Stroke: 21"
    • Pressure: 100psi (0.7MPa)
    • Ports: 10-32 (M5 x 0.8)
View full details