Used SMC NCY2B10H-1000 Rodless Cylinder, Bore: 3/8", Stroke: 10", Pressure: 100psi
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have more than 5 in stock!
SKU: SB-126360
ST71-4-F
From our inventory we are selling a SMC NCY2B10H-1000 Rodless Cylinder, Bore: 3/8", Stroke: 10", Pressure: 100psi.
Specifications:
  • Model #: NCY2B10H-1000
  • More Information:
    • Rodless Cylinder
    • Double Acting
    • Bore: 3/8" (10mm)
    • Stroke: 10"
    • Pressure: 100psi Max
    • Ports: 10-32 (M5 x 0.8)
View full details