Used Sola SDP2-24-100T Power Supply, 115/230VAC In, 2.1A 24VDC Out, DIN Rail
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 4 in stock!
SKU: SB-210890
ST35-5-E
From our inventory we are selling a Sola SDP2-24-100T Power Supply, 115/230VAC In, 2.1A 24VDC Out, DIN Rail.
Specifications:
  • Model #: SDP2-24-100T
  • More Information:
    • Sola Power Supply
      • Input Voltage: 115/230VAC
      • Input Currents: 1.1/0.7A
      • Output Voltage: 24VDC
      • Output Current: 2.1A
      • Termination: Screw Terminals
      • Mounting: DIN Rail
View full details