Used THK SSR15XW2+400L Dual Carriage Slide Rail, 400mm Long, 56.9x34x24mm Carriages
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 2 in stock!
SKU: SB-187395
RE-5K
From our inventory we are selling a THK SSR15XW+400L Dual Carriage Slide Rail, 400mm Long, 56.9x34x24mm Carriages.
Specifications:
  • Model #: SSR15XW+400L
  • More Information:
    • THK Dual Carriage Slide Rail
      • Rail Dimensions: 400mm L x 15mm W x 12.5mm H
      • Carriage Dimensions: 56.9mm L x 34mm W x 24mm(20mm w/o Rail) H
      • Carriage Mouting Thread: M4
View full details